Plakat z Harrym Potterem – ozdoba do domu?

Siedmiotomowa seria przygód Harry’ego Pottera sprzedała się w ponad 500 milionach egzemplarzy na całym świecie. Autorce książki, J.K. Rowling, udało się wykreować magiczny świat i nietuzinkowych bohaterów, którzy mają wielbicieli zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. W końcu całe pokolenia dorastały wraz z głównym bohaterem i jego przyjaciółmi. Plakaty z motywami nawiązującymi do powieści o małym czarodzieju mogą stać się oryginalną ozdobą ścian i wnieść odrobinę magii do wnętrz.

Ulubione motywy plakatów Harry Potter

W ofercie wielu sklepów internetowych (m.in. GaleriaPlakatu.com) znajduje się duży wybór plakatów, na których wielbiciele książek i ich ekranizacji odnajdą ulubionych bohaterów oraz inne motywy, takie jak:

  • Zdjęcie więzienne, na którym widnieje poszukiwany Syriusz Black
  • Lista książek i przyborów potrzebnych pierwszoklasistom w Szkole Magii i Czarodziejstwa
  • Grafika przedstawiająca herb Hogwartu oraz herby wszystkich czterech domów w szkole
  • Urocze ujęcia magicznej Ulicy Pokątnej

Do jakich wnętrz nadają się plakaty z Harrym Potterem?

Plakat „Harry Potter”wbrew pozorom, nie znajdzie zastosowania wyłącznie w pokojach dziecięcych. Wiadomo przecież, że mali czytelnicy, którzy śledzili losy czarodzieja od samego początku, są dziś dorosłymi ludźmi. i nadal pozostają miłośnikami serii. Oprawiony plakat „Harry Potter” może stać się nietuzinkową ozdobą wnętrz w stylu industrialnym, przytulnych sypialni czy nowocześnie urządzonych salonów. To również bardzo dobry pomysł na dekorację tematycznych klubów, knajp czy kawiarni oraz alternatywa dla najczęściej wieszanych tam zdjęć, obrazów czy fototapet.